unalpen ankara
fensterbau
unalpen window
fensterspec
ÜNALPEN

ÜNALPEN CAM & ALÜMİNYUM

2002`de çıktığımız bu yolda, çalışanlarımız ile en iyi kaliteyi son kullanıcı ile buluşturuyoruz. Ünalpen sürdürülebilir bir üretim ve dağıtım ağıyla tüm Türkiye genelinde hizmet ağına ulaşmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ünalpen PVC Sistemleri bu yolda genişlemeye ve üretmeye devam ediyor, potansiyel müşteri adaylarımızı ailemize katılmaya davet ediyoruz.

ÜNALACC.

PVC Çözümleri Kataloglarımız

ÜNALACC.

PVC Aksesuarları Çözümlerimiz

windowate
İsmine Yakışır Performans

LEGEND

Legend PVC Pencere Sistemi, 80 mm oturma genişliğine göre, 6 odalı olarak tasarlanmıştır. Sistemin tasarımında özellikle yüksek performans kriterleri göz önünde bulun­durularak, profiller en uygun yapı taşlarının bir araya getirilmesi ile oluşturul­muştur. Tasarım süreci, profilin yanı sıra, pencere performansı olarak, yalıtm (ısı ve ses), mukavemet, sızdırmazlık özellikleri bütünsel olarak değerlendirilmiştir. Sistemdeki profiller, EN12608-1 standardına uygun olarak üretilmektedir.

unalpen ankara
fensterbau
unalpen window
SANATIN TASARIMI

LEGEND ART

LegendArt Pencere Sistemi , en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş mükemmel tasarımıyla mekanlarınızın tarzına uyum sağlayarak estetik ve şıklığı ön plana çıkartmaktadır. Modern ve zarif çizgileri ile mekanların mimarisiyle ve dekorasyonuyla uyum içinde olan, Akustik yalıtımı ve statik güç özelliği ile her mekânı mükemmel yaşam alanlarına dönüştüren LegendArt Sistemi, doğa dostu ürünler sunuyor.

legendartwat
legendsurme
ESTETİK VE İŞLEVSEL

LEGEND SÜRME

Deceuninck Yeni Legend Sürme Kapı ve Pencere Sistemi, ses ve hava yalıtımında üst düzey performans sunar. Kışın soğuk hava ve yazın sıcak hava koşullarına karşı etkili koruma sağlar. Estetik tasarımı ve kolay kullanımıyla dikkat çeker.

Öne çıkan özellikleri:

  • 76 mm genişliğe ve 5 odacıklı kanat yapısına sahiptir.
  • Diğer sürme sistemlerinden daha iyi hava sızdırmazlığı sunar.
  • 52 mm kalınlığına kadar cam kullanımına olanak tanır.
  • Çeşitli renk seçenekleriyle alternatif dekorasyon imkanları sunar.
  • Enerji verimliliği ile konforlu yaşam arasında denge sağlar.

Yeni sürme kapı ve pencere sistemi için tasarım tescil başvuruları Türk Patent Enstitüsü'ne yapılmıştır.

YEPYENİ BİR SÜRME DENEYİMİ

LEGEND SÜRME PLUS

Legend Sürme Plus PVC Sürme Sistemi, teknik özellikleriyle üstün bir performans sunar. Conta olarak TPE Gri veya Siyah seçenekleri mevcuttur. Çıta, tek tırnaklı ve PCE Contalıdır, bu da dayanıklılığı ve sızdırmazlığı arttırır. Farklı cam kalınlıklarıyla (24, 30, 36, 44, 52 mm) uyum sağlayabilen sistem, çeşitli mekanlara esnek bir kullanım imkanı sunar. Açılım seçenekleri arasında sabit bölmeli sürme uygulaması bulunmaktadır, bu da kullanıcıya fonksiyonel bir kullanım sağlar. Legend Sürme Plus, TS EN 12608-1 B Sınıfı’na uygun olarak üretilmiştir, yani yüksek kalite standartlarına sahiptir. Ayrıca, ısı iletim katsayısı (Uf: 1.4 W/m2K) bakımından da oldukça etkilidir, bu da enerji verimliliğini arttırır. Legend Sürme Plus, estetik tasarımı ve dayanıklılığıyla kullanıcıların beklentilerini karşılamak için ideal bir tercihtir.

legsurplus 1
ÜNALPEN & DECEUNINCK

PVC Kapı ve Pencere Çözümleri

ÜNALPEN CAM & ALÜMİNYUM & IQ SİSTEMLERİ

Cambalkon Sistemleri

ÜNALPEN GLOBAL

Ünalpen Global

Contact Number

ÜNALPEN TR

Ünalpen Turkish

İletişim Numarası