ÜRÜN DETAYLARI

GRACILIS ALÜMİNYUM KAPI PENCERE

GRACILIS ALÜMİNYUM KAPI PENCERE SİSTEMİ

Gracilis Alüminyum Kapı Pencere sistemi, geniş bir profil seçeneği yelpazesiyle her türlü açılım varyasyonunu karşılayabilen özgün bir pencere ve kapı çözümüdür. İsmi olan “Gracilis,” açılır sistemlerde zarafeti ve inceliği temsil eden “narin” anlamına gelir. Menteşeli açılır sistemler için aranan tüm özellikler, GRACILIS serisinde sizleri bekliyor.

Temel sistem derinliği 45 mm ve profil et kalınlığı 1,6 mm olan bu sistem, 4-30 mm cam kalınlıklarına uyum sağlayabilme özelliğiyle öne çıkar. Aynı zamanda, 14,8 mm poliamid ısı bariyeri sayesinde güçlendirilmiş yalıtım özelliği sunar.

Euro bölmesi 1 kanal detayı, çeşitli aksesuar tipleriyle uyumlu bir şekilde çalışabilir. Diğer serilerle paylaşılan conta, çıta, adaptör, köşe takozu profilleri ve aksesuarlar, maksimum fayda sağlayan bir tasarım sunar.

Sistem aynı zamanda pivot pencere ve kapı uygulamalarını da destekler. “IQ COLORS ve IQ EFFECTS” renk seçenekleri sayesinde özel statik renklerden harika eloksal yüzeylere ve ahşap desenlere kadar modern ve estetik renk seçenekleri sunar.

GRACILIS ALÜMİNYUM KAPI PENCERE SİSTEMİ

GRACILIS ALÜMİNYUM KAPI PENCERE SİSTEMİ

GRACILIS ALÜMİNYUM KAPI PENCERE SİSTEMİ
Ankara Pimapen Ünalpen

Sanal Showroom

Tıklayın !

Sürekli Denetim.

Kontrollü Üretim.

Satış Sonrası Destek

Sık Sorulan Sorular

Ürünlerimiz hakkında merak ettiğiniz ve en çok destek istenilen konular aşağıda sıralanmıştır.

İlgili ürününüze karar verdikten ve ya size en uygun çözüm için uzman personelimizden destek aldıktan sonra, ürünün yerleşeceği alanın genişlik ve yüksekliklerini tarafımıza iletebilir fiyat teklifimizi inceleyebilirsiniz !.

Fiyat teklifimizi değerlendirdiğiniz esnada uzman personelimiz tarafından size ürünün hangi tarihte teslim edileceği hususunda detaylı tarih verilir. Bu tarihte ürününüzü fabrikamızdan teslim alabilirsiniz.

Ünalpen her zaman olduğu gibi son kullanıcının en rahat ve en konforlu şekilde ürünü kullanmasını amaçlamaktadır. Bu sebeple Montaj ve Nakliye hizmetlerimizden yararlanmak için bizim ile iletişime geçin