ÜRÜN DETAYLARI

Vival Alüminyum Kepenk Sistemi

LEGEND SÜRME PLUS

Legend Sürme Plus PVC Sürme Sistemi, teknik özellikleriyle üstün bir performans sunar. Conta olarak TPE Gri veya Siyah seçenekleri mevcuttur. Çıta, tek tırnaklı ve PCE Contalıdır, bu da dayanıklılığı ve sızdırmazlığı arttırır. Farklı cam kalınlıklarıyla (24, 30, 36, 44, 52 mm) uyum sağlayabilen sistem, çeşitli mekanlara esnek bir kullanım imkanı sunar. Açılım seçenekleri arasında sabit bölmeli sürme uygulaması bulunmaktadır, bu da kullanıcıya fonksiyonel bir kullanım sağlar. Legend Sürme Plus, TS EN 12608-1 B Sınıfı’na uygun olarak üretilmiştir, yani yüksek kalite standartlarına sahiptir. Ayrıca, ısı iletim katsayısı (Uf: 1.4 W/m2K) bakımından da oldukça etkilidir, bu da enerji verimliliğini arttırır. Legend Sürme Plus, estetik tasarımı ve dayanıklılığıyla kullanıcıların beklentilerini karşılamak için ideal bir tercihtir.

Legend Sürme Plus

Sürekli Denetim.

Kontrollü Üretim.

Satış Sonrası Destek

Sık Sorulan Sorular

Ürünlerimiz hakkında merak ettiğiniz ve en çok destek istenilen konular aşağıda sıralanmıştır.

İlgili ürününüze karar verdikten ve ya size en uygun çözüm için uzman personelimizden destek aldıktan sonra, ürünün yerleşeceği alanın genişlik ve yüksekliklerini tarafımıza iletebilir fiyat teklifimizi inceleyebilirsiniz !.

Fiyat teklifimizi değerlendirdiğiniz esnada uzman personelimiz tarafından size ürünün hangi tarihte teslim edileceği hususunda detaylı tarih verilir. Bu tarihte ürününüzü fabrikamızdan teslim alabilirsiniz.

Ünalpen her zaman olduğu gibi son kullanıcının en rahat ve en konforlu şekilde ürünü kullanmasını amaçlamaktadır. Bu sebeple Montaj ve Nakliye hizmetlerimizden yararlanmak için bizim ile iletişime geçin

Renk Seçenekleri

Ürünlerimizde kullandığımız renk seçeneklerini kartelimizden inceleyebilirsiniz !

Profesyonel & Deneyimli Ekibimiz Tüm Proje Aşamalarında Size Destek Olabilir !