ÜRÜN DETAYLARI

LIMATUS ALÜMİNYUM SÜRME SİSTEMİ

LIMATUS ALÜMİNYUM SÜRME SİSTEMİ

Limatus Alüminyum Sürme Sistemleri, standart açıklıklar için özel olarak geliştirilmiş bir sürme mekanizmasıdır. İsmi olan “Limatus,” yani “kibar,” Sürme Sistemleri’nin incelik ve zarafetini yansıtan anlamıyla uyumludur. ARMA SL-4015 modelinde bulunan bu sistem, minimal profil kalınlıklarıyla standart açıklıklarda kullanılabilme özelliğine sahiptir.

60,5 mm kanat yüksekliği, 39,6 mm kanat genişliği, 40 mm orta kenet genişliği, 48 mm kasa yüksekliği, 6-20 mm cam kalınlığı uygulanabilme imkanı ve maksimum 100 kg’lık kanat taşıma kapasitesi, modern mimarilere mükemmel bir uyum ve estetik bir görünüm sağlamak için minimal profil kalınlıklarıyla tamamlanmıştır.

Bu şık sistem, sürme sistemlerinin kolaylığını yansıtan aksesuarlar sayesinde minimum sürtünme ile kullanım kolaylığı sunar. Kolay üretim ve montaj için geliştirilmiş üretim çeşitlilikleri, kullanıcılara pratik bir kurulum deneyimi sunar.

“IQ COLORS ve IQ EFFECTS” renk seçenekleri sayesinde özel statik renklerden harika eloksal yüzeylere ve doğal ahşap desenlerine kadar modern ve estetik renklerle uyumlu bir seçim yapma olanağı sunar. Limatus Alüminyum Sürme Sistemleri, zarafeti ve işlevselliğiyle mekanlarınıza şıklık ve rahatlık getiren bir tercihtir.

LIMATUS ALÜMİNYUM SÜRME SİSTEMİ

LIMATUS ALÜMİNYUM SÜRME SİSTEMİ

Ankara Alüminyum
Ankara Pimapen Ünalpen

Sanal Showroom

Tıklayın !

Sürekli Denetim.

Kontrollü Üretim.

Satış Sonrası Destek

Sık Sorulan Sorular

Ürünlerimiz hakkında merak ettiğiniz ve en çok destek istenilen konular aşağıda sıralanmıştır.

İlgili ürününüze karar verdikten ve ya size en uygun çözüm için uzman personelimizden destek aldıktan sonra, ürünün yerleşeceği alanın genişlik ve yüksekliklerini tarafımıza iletebilir fiyat teklifimizi inceleyebilirsiniz !.

Fiyat teklifimizi değerlendirdiğiniz esnada uzman personelimiz tarafından size ürünün hangi tarihte teslim edileceği hususunda detaylı tarih verilir. Bu tarihte ürününüzü fabrikamızdan teslim alabilirsiniz.

Ünalpen her zaman olduğu gibi son kullanıcının en rahat ve en konforlu şekilde ürünü kullanmasını amaçlamaktadır. Bu sebeple Montaj ve Nakliye hizmetlerimizden yararlanmak için bizim ile iletişime geçin