ankara-pvc-unalpen-cambalkon-sistemi-bella-bir

BELLA

Benzersiz Tasarım: Bella Katlanır Cambalkon Sistemleri

Bella Katlanır Cambalkon Sistemleri, şeffaf contalar yerine alüminyum kapak profilleri kullanarak mükemmel bir estetik sunar. Bu sayede sararma veya kırılma gibi sorunlar yaşanmaz ve aynı zamanda kullanıcılar için ek bir tutamak görevi de görür. Bella Katlanır Cambalkon, fonksiyonel ve dekoratif çözümler sunan kasa uzatma profilleri ve köşe dönüş profilleriyle, zorlu uygulama alanlarında bile mükemmel bir çözüm sunar. Alüminyum profillerde 5 farklı renk seçeneği mevcuttur, böylece her zevke uygun bir tasarım oluşturulabilir.

Yalıtım

Bella Cambalkon Sistemleri, benzersiz tasarımıyla rüzgar geçişini engelleyen özel bir çıkış kapağına sahiptir. Kanat ve ray profillerinde bulunan fırça conta kanalları sayesinde rüzgar dayanıklılığı artırılmıştır. Düşeyde çift sıra kullanımıyla dış etkilerin etkisini azaltır ve kullanıcılara her mevsimde huzurlu bir alan sunar. Cam birleşim noktalarında 4 kademeli conta uygulaması yapılarak yalıtım performansı daha da artırılabilir. Gizli fırça conta uygulaması panel boyunca estetik bir görünüm sağlarken yalıtım performansını da artırır.

Güvenlik

Bella Cambalkon Sistemleri, istasyon noktasında kanatların açık konumdayken sabitlenmesini sağlayan çocuk emniyet kilidiyle güvenliği artırır. İsteğe bağlı olarak 8 mm temperli ve 20 mm temperli çift cam uygulaması yapılabilir. Temperli cam kullanımı, normal camlara göre daha güvenlidir ve güvenlik konusunda kullanıcılara ek bir rahatlama sağlar.

Bella Katlanır Cambalkon Sistemleri, hem estetik hem de işlevsel özellikleri bir araya getirerek kullanıcılara kaliteli bir yaşam alanı sunar. Yalıtım performansı, güvenlik önlemleri ve geniş renk seçenekleriyle Bella, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayan öncü bir cambalkon çözümüdür.

ankara-pvc-unalpen-cambalkon-sistemi-bella-iki

Sürekli Denetim.

Kontrollü Üretim.

Satış Sonrası Destek

Sık Sorulan Sorular

Ürünlerimiz hakkında merak ettiğiniz ve en çok destek istenilen konular aşağıda sıralanmıştır.

İlgili ürününüze karar verdikten ve ya size en uygun çözüm için uzman personelimizden destek aldıktan sonra, ürünün yerleşeceği alanın genişlik ve yüksekliklerini tarafımıza iletebilir fiyat teklifimizi inceleyebilirsiniz !.

Fiyat teklifimizi değerlendirdiğiniz esnada uzman personelimiz tarafından size ürünün hangi tarihte teslim edileceği hususunda detaylı tarih verilir. Bu tarihte ürününüzü fabrikamızdan teslim alabilirsiniz.

Ünalpen her zaman olduğu gibi son kullanıcının en rahat ve en konforlu şekilde ürünü kullanmasını amaçlamaktadır. Bu sebeple Montaj ve Nakliye hizmetlerimizden yararlanmak için bizim ile iletişime geçin

Renk Seçenekleri

Ürünlerimizde kullandığımız renk seçeneklerini kartelimizden inceleyebilirsiniz !

Profesyonel & Deneyimli Ekibimiz Tüm Proje Aşamalarında Size Destek Olabilir !

Bella için memnuniyet dönüşü.

83%