Ankara Cambalkon Ünalpen Performus Görsel 2

PERFORMUS

Üstün Uyum ve Şıklık: Performus Cambalkon

Performus Cambalkon, özel tasarım damlalıklı ray profili sayesinde mimarinize mükemmel bir uyum sağlar. Kilit sistemindeki gömme kollu yapısı, estetik bir görünüm sunarken kullanım kolaylığı sağlar. Cam-profil bağlantısında kullanılan özel yapıştırıcı ve kanat tasarımı, U.V. dayanımını artırarak güçlü bir yapışma sağlar. Silikon kullanılmadan gerçekleştirilen bu bağlantı sayesinde daha dayanıklı bir yapı elde edilir.

Yalıtım konusunda Performus Cambalkon, alüminyum kapak profillerinde bulunan gizli çift fırça contalar sayesinde ekstra toz ve rüzgar yalıtımı sağlar. 24 mm çift cam kullanımı ile ısı, ses ve rüzgar yalıtımı optimize edilir.

Güvenlik açısından, Performus Cambalkon sisteminde çocuk emniyet kilidi kullanılarak güvenlik ön planda tutulmuştur. 8 mm ve 24 mm temperli cam kullanımı ise darbelere karşı dayanıklılığı artırır.

Performus Cambalkon, yaygın kullanılan balkon tiplerine uyum sağlayan donanımları ve 7 farklı renk seçeneği ile kullanıcılara bütünleyici bir yaşam alanı sunar. Estetik ve işlevselliği bir araya getirerek balkonunuzu mükemmelleştirir.

Ankara Cambalkon Ünalpen Performus Görsel 2

Sürekli Denetim.

Kontrollü Üretim.

Satış Sonrası Destek

Sık Sorulan Sorular

Ürünlerimiz hakkında merak ettiğiniz ve en çok destek istenilen konular aşağıda sıralanmıştır.

İlgili ürününüze karar verdikten ve ya size en uygun çözüm için uzman personelimizden destek aldıktan sonra, ürünün yerleşeceği alanın genişlik ve yüksekliklerini tarafımıza iletebilir fiyat teklifimizi inceleyebilirsiniz !.

Fiyat teklifimizi değerlendirdiğiniz esnada uzman personelimiz tarafından size ürünün hangi tarihte teslim edileceği hususunda detaylı tarih verilir. Bu tarihte ürününüzü fabrikamızdan teslim alabilirsiniz.

Ünalpen her zaman olduğu gibi son kullanıcının en rahat ve en konforlu şekilde ürünü kullanmasını amaçlamaktadır. Bu sebeple Montaj ve Nakliye hizmetlerimizden yararlanmak için bizim ile iletişime geçin

Renk Seçenekleri

Ürünlerimizde kullandığımız renk seçeneklerini kartelimizden inceleyebilirsiniz !

Profesyonel & Deneyimli Ekibimiz Tüm Proje Aşamalarında Size Destek Olabilir !

Performus için memnuniyet dönüşü.

86%