ÜRÜN DETAYLARI

FORMO ALÜMİNYUM KAPI PENCERE SİSTEMİ

FORMO ALÜMİNYUM KAPI PENCERE SİSTEMİ

Formo Alüminyum Açılır Kapı Pencere Sistemi, farklı profil seçenekleriyle her türlü açılım varyasyonunu çözebilen özel bir pencere ve kapı çözümüdür. İsmi olan “Formo,” açılır sistemlerde her zaman tercih edilebilir olmayı simgeleyen “moda” anlamına gelir. Menteşeli açılır sistemler için aranan tüm özellikler, FORMO’da sizleri beklemektedir.

Temel sistem derinliği 55 mm ve profil kalınlığı 1,6 mm olan bu sistem, 4-40 mm arasında değişen cam kalınlıklarına uyum sağlayabilir. Ayrıca, 14,8 mm poliamid ısı bariyeri ile güçlendirilmiş yalıtım özelliği sunar.

Euro bölmesi 1 kanal detayı, çeşitli aksesuarlarla uyumluluğu sağlar. Diğer serilerle ortak kullanılan conta, çıta, adaptör, köşe takozu profilleri ve aksesuarları ile maksimum fayda sunar.

Sistem aynı zamanda pivot pencere ve kapı uygulamalarını da destekler. “IQ COLORS ve IQ EFFECTS” renk seçenekleri sayesinde özel statik renklerden harika eloksal yüzeylere ve ahşap desenlere kadar modern ve estetik renk seçenekleri sunar.

FORMO ALÜMİNYUM KAPI PENCERE SİSTEMİ

FORMO ALÜMİNYUM KAPI PENCERE SİSTEMİ

FORMO ALÜMİNYUM KAPI PENCERE SİSTEMİ
Ankara Pimapen Ünalpen

Sanal Showroom

Tıklayın !

Sürekli Denetim.

Kontrollü Üretim.

Satış Sonrası Destek

Sık Sorulan Sorular

Ürünlerimiz hakkında merak ettiğiniz ve en çok destek istenilen konular aşağıda sıralanmıştır.

İlgili ürününüze karar verdikten ve ya size en uygun çözüm için uzman personelimizden destek aldıktan sonra, ürünün yerleşeceği alanın genişlik ve yüksekliklerini tarafımıza iletebilir fiyat teklifimizi inceleyebilirsiniz !.

Fiyat teklifimizi değerlendirdiğiniz esnada uzman personelimiz tarafından size ürünün hangi tarihte teslim edileceği hususunda detaylı tarih verilir. Bu tarihte ürününüzü fabrikamızdan teslim alabilirsiniz.

Ünalpen her zaman olduğu gibi son kullanıcının en rahat ve en konforlu şekilde ürünü kullanmasını amaçlamaktadır. Bu sebeple Montaj ve Nakliye hizmetlerimizden yararlanmak için bizim ile iletişime geçin