ÜRÜN DETAYLARI

kepenk-sistemleri-ankara

PANJUR SİSTEMLERİ

Ankara Panjur Sistemleri ile tanışın, Storbox Panjur Sistemleri PanjurSistemleri: Estetiğin ve Tasarımın Buluşması

Storbox Panjur Sistemleri Kepenk Sistemleri, Egepen Deceuninck ve Ünalpen PVC Sistemleri’nin estetik tasarım anlayışı ve işlevsel çözümleriyle birleşerek olumsuz hava koşullarına karşı alternatif çözümler sunar. Ankara Panjur Sistemleri içerisinde Ünalpen lider bir üreticidir. PVC ürünlerini yüzde 100 geri dönüşümlü olarak üreten ve tüm ürünlerini uyum içinde bir araya getiren Ünalpen, nostaljiye düşkün olanlar için geliştirdiği kepenk seçeneklerini sunmaktadır.

Ankara Panjur Sistemleri ile Ünalpen,

Estetik ve işlevi, Storbox Panjur Sistemleri tasarımlarında mükemmel bir uyumla birleştiren Ünalpen ve Egepen Deceuninck, eviniz için çeşitli PVC panjur sistemleri sunar.

Güvenlik ve sert iklim koşullarından korunma amacıyla tercih edilen panjur sistemleri, kullanıcılara hem güvenli bir ortam sağlar hem de enerji tasarrufu sunar. Ünalpen ve Egepen Deceuninck’in doğadan ilham alan 14 farklı renk seçeneğiyle sunulan PVC panjur sistemleri, mekanlara estetik ve fonksiyonel çözümler sunar. Dekoratif amaçlarla da kullanılabilen bu sistemler, Ünalpen ve Egepen Deceuninck’in PVC panjur sistemlerinde ki özel makaslı sistemi sayesinde kanatlar kapalıyken ileriye doğru açılabilir. Bu uygulama, “Faydalı Model Belgesi” alan ve kullanım kolaylığı sağlayan bir özelliktir.

Ünalpen ve Egepen Deceuninck panjur sistemleri, duvara veya kasaya montaj olmak üzere iki gruba ayrılan özel bir sistemle geliştirilmiştir. Beyaz ve lamine renk alternatifleri, kullanıcıların tercihlerine ve zevklerine göre uygulanabilir. Ayrıca, mekanın özelliklerine göre kemerli kepenk üretimi de mümkündür. PVC panjur sistemleri, estetik sağlarken aynı zamanda dayanıklı ve aşınmaz yapısıyla yıllarca güvenle kullanılabilir.

Ünalpen ve Egepen Deceuninck’in patentli Storbox Panjur Sistemleri Panjur Sistemleri, her PVC pencere sistemiyle uyum sağlar ve uzun yıllar boyunca güvenle kullanılabilir. Estetik tasarımı ve işlevselliği bir arada sunan bu kepenk sistemleri, mekanlarınızı güvenle korurken görsel açıdan da şıklık katmaktadır.

ankara-kepenk-sistemleri-iki

Storbox Panjur Sistemleri Broşürünü inceleyin !

Sürekli Denetim.

Kontrollü Üretim.

Satış Sonrası Destek

Sık Sorulan Sorular

Ürünlerimiz hakkında merak ettiğiniz ve en çok destek istenilen konular aşağıda sıralanmıştır.

İlgili ürününüze karar verdikten ve ya size en uygun çözüm için uzman personelimizden destek aldıktan sonra, ürünün yerleşeceği alanın genişlik ve yüksekliklerini tarafımıza iletebilir fiyat teklifimizi inceleyebilirsiniz !.

Fiyat teklifimizi değerlendirdiğiniz esnada uzman personelimiz tarafından size ürünün hangi tarihte teslim edileceği hususunda detaylı tarih verilir. Bu tarihte ürününüzü fabrikamızdan teslim alabilirsiniz.

Ünalpen her zaman olduğu gibi son kullanıcının en rahat ve en konforlu şekilde ürünü kullanmasını amaçlamaktadır. Bu sebeple Montaj ve Nakliye hizmetlerimizden yararlanmak için bizim ile iletişime geçin

Renk Seçenekleri

Ürünlerimizde kullandığımız renk seçeneklerini kartelimizden inceleyebilirsiniz !

Ünalpen Ankara PanjurSistemleri
Panjur Sistemleri

Ünalpen PVC Sistemleri Panjur Sistemleri için daha fazla teknik detay ve bilgiye ulaşmak için bizler ile iletişime geçin !

Ankara Panjur Sistemleri
Ünalpen Panjur Sistemleri
Ankara Panjur