ÜRÜN DETAYLARI

Vival Plus Katlanır Kapı Sistemi

VIVAL PLUS KATLANIR KAPI SİSTEMİ

Vival Plus Katlanır Kapı Sistemi, Günümüzde artan kullanım oranıyla kaçınılmaz bir tercih haline gelen katlanır kapı sistemleri, artık Vival Plus ile karşınıza çıkıyor.

Bu sistem, katlanır kapıların en pratik şekilde açılıp kapatılabilme imkanını sunmaktadır.

Yüksek derecede yalıtım özelliği sayesinde konutlar, villalar ve teraslar için mükemmel bir uyum sağlar. Sağlamlık, estetik ve ferahlığı bir araya getiren bu açılıp kapanma sistemi, son noktada yalıtım konusunda da üst düzey bir performans sunar.

Katlanır sistemlerdeki yalıtımın zirvesini temsil eden bu sistemde, kanat imalatı için farklı seçenekler sunulmaktadır; istenirse 45° veya 90° açılabilir kanat seçenekleri tercih edilebilir. Ayrıca, istenilen yöne doğru katlanabilme esnekliği de mevcuttur.

Modern, sağlam ve mükemmel uyumlu aksesuarlar, kapama profilleri ve işlevsel conta yapısı sayesinde üstün yalıtım özellikleri sunar. Geniş ve yüksek aralıklara uygulanabilen bu dayanıklı ve güçlü profiller, sistemdeki sağlamlığı destekler.

VIVAL PLUS KATLANIR KAPI SİSTEMİ

VIVAL PLUS KATLANIR KAPI SİSTEMİ

Vival Plus Katlanır Kapı Sistemi
Ankara Pimapen Ünalpen

Sanal Showroom

Tıklayın !

Sürekli Denetim.

Kontrollü Üretim.

Satış Sonrası Destek

Sık Sorulan Sorular

Ürünlerimiz hakkında merak ettiğiniz ve en çok destek istenilen konular aşağıda sıralanmıştır.

İlgili ürününüze karar verdikten ve ya size en uygun çözüm için uzman personelimizden destek aldıktan sonra, ürünün yerleşeceği alanın genişlik ve yüksekliklerini tarafımıza iletebilir fiyat teklifimizi inceleyebilirsiniz !.

Fiyat teklifimizi değerlendirdiğiniz esnada uzman personelimiz tarafından size ürünün hangi tarihte teslim edileceği hususunda detaylı tarih verilir. Bu tarihte ürününüzü fabrikamızdan teslim alabilirsiniz.

Ünalpen her zaman olduğu gibi son kullanıcının en rahat ve en konforlu şekilde ürünü kullanmasını amaçlamaktadır. Bu sebeple Montaj ve Nakliye hizmetlerimizden yararlanmak için bizim ile iletişime geçin