ÜRÜN DETAYLARI

Serenad S Alüminyum Sürme Sistemi

SERENAD S ALÜMİNYUM SÜRME SİSTEMİ

ARMA SLT-3816 olan Serenad-S, fiyat, performans ve tasarım açılarından tüm beklentileri karşılayan bir üründür. Minimal profil kalınlıkları, her türlü mimari çalışmaya uyum sağlayarak öne çıkar. Serenad-S, geniş duvar açıklıklarında rahatlıkla uygulanabilme özelliğine sahip olup, 88 mm kanat yüksekliği, 38 mm kanat genişliği, 32 mm orta kenet genişliği, 45 mm kasa yüksekliği, 18,6 mm’lik ısı yalıtım köprüsü ve 24-28 mm aralığındaki cam kalınlığına uygulanabilme imkanıyla 160 kilograma kadar kanat taşıma kapasitesiyle üst düzey performans sunar.

Minimal profil kalınlıkları sayesinde estetik ve modern mimarilere mükemmel uyum sağlayan Serenad-S, yüksek hava ve su yalıtımı sağlayan mükemmel aksesuarlarla donatılmış yenilikçi bir tasarım sunar. Aynı zamanda, minimum profil ve maksimum cam alan kombinasyonu sayesinde her türlü ihtiyaca inovatif çözümler sunar.

“IQ COLORS ve IQ EFFECTS” renk seçenekleri ile özel statik renklerden harika eloksal yüzeylere ve doğal ahşap desenlere kadar modern ve estetik renk seçenekleri sunar. Bu özelliklerle Serenad-S, zarif ve işlevsel bir çözüm olarak mekanlarınıza güzellik ve estetik katmak için ideal bir tercihtir.

SERENAD S ALÜMİNYUM SÜRME SİSTEMİ

SERENAD S ALÜMİNYUM SÜRME SİSTEMİ

SERENAD S ALÜMİNYUM SÜRME SİSTEMİ ANKARA
Ankara Pimapen Ünalpen

Sanal Showroom

Tıklayın !

Sürekli Denetim.

Kontrollü Üretim.

Satış Sonrası Destek

Sık Sorulan Sorular

Ürünlerimiz hakkında merak ettiğiniz ve en çok destek istenilen konular aşağıda sıralanmıştır.

İlgili ürününüze karar verdikten ve ya size en uygun çözüm için uzman personelimizden destek aldıktan sonra, ürünün yerleşeceği alanın genişlik ve yüksekliklerini tarafımıza iletebilir fiyat teklifimizi inceleyebilirsiniz !.

Fiyat teklifimizi değerlendirdiğiniz esnada uzman personelimiz tarafından size ürünün hangi tarihte teslim edileceği hususunda detaylı tarih verilir. Bu tarihte ürününüzü fabrikamızdan teslim alabilirsiniz.

Ünalpen her zaman olduğu gibi son kullanıcının en rahat ve en konforlu şekilde ürünü kullanmasını amaçlamaktadır. Bu sebeple Montaj ve Nakliye hizmetlerimizden yararlanmak için bizim ile iletişime geçin