pvc-cam-pencere-legend

LEGEND

Legend Pencere ve Kapı sistemi çözümleri geniş oturma sistemleri ile tasarlanmış olması ile birlikte, Legend Pencere ve Kapı sisteminin 80 mm oturma genişliği ve 6 odacklı yapıya sahiptir. Yüksek performans ölçeklemesi ile performansının arttırılması ve yapılar için en uygun çözümlü profil ve profiller oluşmuştur. Legend Pencere ve Kapı Sistemi Ünalpen PVC Sistemleri’nin en uygun çözümlerinden biridir. Legend Pencere ve Kapı Sistemi ile birlikte profil genişliği 80 MM olarak ayarlanmıştır. Bu sayede hem yapısal koşullara, hem de hava koşullarına son derece uygun bir yapı bloğu edinilmiştir. 6 odacık sayesinde geniş uyum ve profil esnekliği sağlanmıştır. Ünalpen PVC Sistemlerinin üretmiş olduğu Legend Pencere ve Kapı sistemi EN12608-1 standartları kapsamındadır.

Ünalpen PVC Sistemlerinin üretmiş olduğu Legend Pencere ve Kapı Sistemi güçlü bir ısı yalıtımına sahiptir(Uf 0.92 w/m²K). 52 mm cam uygulanan Legend Pencere ve Kapı sistemine üçlü cam projeleri uygulanabilmekte ve daha performanslı bir ısı yalıtımına kavuşması sağlanmıştır(Uw: 0.78 W/m²K).

Legend Pencere ve Kapı sistemi statik değerleri oldukça yüksektir. Hava koşulları, çevresel faktörler göz önünde bulundurularak tasarlanan Ünalpen PVC Sistemleri Legend Pencere ve Kapı çözümleri sektörde bulunan diğer bir çok rakibine karşı üstün performans sağlamaktadır. Bunun yanı sıra daha fazla görüş açısına Legend Pencere ve Kapı Sistemi ile sahip olmanız mümkündür.

Çeşitli aksesuar ve bir çok yan ürüne sahip olan Legend Pencere ve Kapı Çözümleri Standart Kasa uygulamaları, Pervazlı Kasa uygulamaları, Ortakayıt uygulamaları, Statik Ortakayıt uygulamaları ve Damlalıklı Kanat ve Kanat uygulamaları gibi bir çok çeşitlendirilmiş özelliğe sahiptir. Ayrıca İç ve dış açılım kapı kanat uygulamaları ve kanat adaptörü uygulamaları sistemin ana uygulamalarıdır. 90 derecelik köşe dönüş profili, kasa uzatma uygulamaları, pervaz profil uygulamaları ve kapatma uygulamaları, kasa yükseltme uygulamaları, greyaj uygulamaları, açısal köşe dönüş uygulamaları, cepheler için profil uygulamaları’da sistemin ek olarak sağlamış olduğu ek profil uygulamalarıdır.

Ünalpen PVC Sistemleri Legend Kapı ve Pencere sisteminde pencereler ve kapılar için 24mm, 30mm, 36mm, 44mm, 52mm Cam uygulamaları rahatlıkla uygulanabilir. Ünalpen Legend Kapı ve Pencere sisteminde Egepen Deceuninck’in sağlamış olduğu bir çok renk seçeneği sunulmuştur. Aşağıdaki baremlerden renk seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Unalpen-PVC-Hizmetleri-Urunler-Legend
Legend Kapı ve Pencere Sistemi

Legend Kapı ve Pencere Sistemi

Sürekli Denetim.

Kontrollü Üretim.

Satış Sonrası Destek

Sık Sorulan Sorular

Ürünlerimiz hakkında merak ettiğiniz ve en çok destek istenilen konular aşağıda sıralanmıştır.

İlgili ürününüze karar verdikten ve ya size en uygun çözüm için uzman personelimizden destek aldıktan sonra, ürünün yerleşeceği alanın genişlik ve yüksekliklerini tarafımıza iletebilir fiyat teklifimizi inceleyebilirsiniz !.

Fiyat teklifimizi değerlendirdiğiniz esnada uzman personelimiz tarafından size ürünün hangi tarihte teslim edileceği hususunda detaylı tarih verilir. Bu tarihte ürününüzü fabrikamızdan teslim alabilirsiniz.

Ünalpen her zaman olduğu gibi son kullanıcının en rahat ve en konforlu şekilde ürünü kullanmasını amaçlamaktadır. Bu sebeple Montaj ve Nakliye hizmetlerimizden yararlanmak için bizim ile iletişime geçin

Ünalpen Legend Pencere Kapı Çözümleri

Renk Seçenekleri

Ürünlerimizde kullandığımız renk seçeneklerini kartelimizden inceleyebilirsiniz !

Profesyonel & Deneyimli Ekibimiz Tüm Proje Aşamalarında Size Destek Olabilir !

Ünalpen PVC Sistemlerinin üretmiş olduğu Legend Kapı ve Pencere Sistemi için daha detaylı bilgi almak için bizler ile iletişime geçin !