ÜRÜN DETAYLARI

camoda-hareketli-kupeste-cambalkon-unalpen-bir

HAREKETLİ KÜPEŞTE

İşlevsellik ve Güvenlikte Yeni Bir Boyut: Hareketli Küpeşte Sistemi

Hareketli Küpeşte sistemi, evinizde dört mevsim huzur bulabileceğiniz özel bir alan yaratmanızı sağlar. Bu sistem sayesinde açık hava alanlarınız, veranda gibi dış mekanlarınızla bütünleşir. Ticari uygulamalarda ise geleneksel hareketli alüminyum cam sistemlerine göre yenilikçi bir çözüm sunar. Farklı alüminyum ve cam renk seçenekleri, mekanların bütünlüğünü bozmadan işletmelere hacim ve değer katar. Kış sezonunda cam paneller kapatıldığında, ortam sıcaklığı herhangi bir ısıtma sistemiyle korunabilir.

Hareketli Küpeşte sistemi, estetik tasarımıyla göz kamaştırırken, işlevselliğiyle de ön plana çıkar. Cam panellerin yatay hareketi geniş açılım sağlayarak gün ışığının içeri girmesine olanak tanır, böylece doğal aydınlanmayı artırarak enerji tasarrufu sağlar. Sistem, uzaktan kumanda ile teker teker veya eş zamanlı olarak hareket ettirilebilir. Ayrıca tablet ve akıllı telefon uygulamalarıyla entegre olabilmesi için ek bir modeme bağlanabilir ve akıllı ev sistemleriyle bütünleşebilir. Cam profillerinin estetik tasarımı, kullanıcıların görüş alanını minimum düzeyde etkilerken, dış ortamla mükemmel bir bütünlük sağlar. Bu özellikleriyle Hareketli Küpeşte sistemi, cafe, restoran, otel gibi ticari alanlarda tercih edilen bir çözümdür. Sistemin motor modülünü kaplayan ses izolasyonu sayesinde, çalışma esnasında oluşan sesin dışarıya yayılması engellenir.

Güvenlik açısından Hareketli Küpeşte sistemi, önemli özelliklere sahiptir. Cam paneller kapatıldığında parmak sıkışmalarını önleyecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca sistem açıldığında, hareketli cam ile sabit cam arasında 1-2 cm boşluk bırakılarak, park pozisyonunda bile sıkışma tehlikesi engellenir. Hareketli Küpeşte/Giyotin Camlama sistemi, çelik zincirli kullanımıyla diğer uygulama tiplerine göre daha yüksek güvenlik sağlar.

Hareketli Küpeşte Sistemi, işlevsellik ve güvenlik konularında yeni bir boyut sunar. Kendi özel alanınızı yaratmanızı sağlarken, estetik tasarımı ve yüksek güvenlik önlemleriyle de sizi memn

camoda-hareketli-kupeste-cambalkon-unalpen-iki

Sürekli Denetim.

Kontrollü Üretim.

Satış Sonrası Destek

Sık Sorulan Sorular

Ürünlerimiz hakkında merak ettiğiniz ve en çok destek istenilen konular aşağıda sıralanmıştır.

İlgili ürününüze karar verdikten ve ya size en uygun çözüm için uzman personelimizden destek aldıktan sonra, ürünün yerleşeceği alanın genişlik ve yüksekliklerini tarafımıza iletebilir fiyat teklifimizi inceleyebilirsiniz !.

Fiyat teklifimizi değerlendirdiğiniz esnada uzman personelimiz tarafından size ürünün hangi tarihte teslim edileceği hususunda detaylı tarih verilir. Bu tarihte ürününüzü fabrikamızdan teslim alabilirsiniz.

Ünalpen her zaman olduğu gibi son kullanıcının en rahat ve en konforlu şekilde ürünü kullanmasını amaçlamaktadır. Bu sebeple Montaj ve Nakliye hizmetlerimizden yararlanmak için bizim ile iletişime geçin

Renk Seçenekleri

Ürünlerimizde kullandığımız renk seçeneklerini kartelimizden inceleyebilirsiniz !

Profesyonel & Deneyimli Ekibimiz Tüm Proje Aşamalarında Size Destek Olabilir !

Hareketli Küpeşte için memnuniyet dönüşü.

79%