ÜRÜN DETAYLARI

MOVENTIS SÜRME SİSTEMİ

MOVENTIS SÜRME SİSTEMİ

Moventis Sürme Sistemi, geniş açıklıklar için özel olarak tasarlanmış bir sürme sistemidir. İsmi, “Hareketli” anlamına gelerek, sürme sistemlerinin kullanım kolaylığını yansıtmaktadır. MOVENTIS, sürme sistemleri için aranan yüksek performansı sunmakta ve sizleri beklemektedir.

Moventis sistemi, 78 mm kanat yüksekliği, 45 mm kanat genişliği, 90 mm orta kenet genişliği, 50,5 mm kasa yüksekliği ve 32 mm’lik ısı yalıtım köprüsü gibi özelliklere sahiptir. Ayrıca, 6-28 mm cam kalınlığı uygulanabilme imkanı ve 200 kg’a kadar kanat taşıma kapasitesi sunmaktadır.

Minimal profil kalınlıkları sayesinde bu sürme sistemi modern mimarilere mükemmel uyum sağlayacak dekoratif ve estetik bir görünüm sunar.

Yüksek hava ve su yalıtımı sağlayan yenilikçi tasarımı ve mükemmel aksesuarları sayesinde Sürme Sistemleri’nin kolaylığını hissettirir.

Geliştirilmiş üretim çeşitlilikleri sayesinde kolay üretim ve montaj imkanı sunar.

Moventis sistemi, özel statik renkler, harika eloksal yüzeyler ve ahşap desenler ile modern ve estetik renk seçeneklerini sunan “IQ COLORS ve IQ EFFECTS” renkleriyle tasarlanmıştır.

Özel tasarlanmış profiller sayesinde bu sürme sistemiyle Kaldır & Sür mekanizması uygulanabilme imkanı mevcuttur.

MOVENTIS ALÜMİNYUM SÜRME SİSTEMİ

MOVENTIS SÜRME SİSTEMİ

Alüminyum Sürme Sistemleri
Ankara Pimapen Ünalpen

Sanal Showroom

Tıklayın !

Sürekli Denetim.

Kontrollü Üretim.

Satış Sonrası Destek

Sık Sorulan Sorular

Ürünlerimiz hakkında merak ettiğiniz ve en çok destek istenilen konular aşağıda sıralanmıştır.

İlgili ürününüze karar verdikten ve ya size en uygun çözüm için uzman personelimizden destek aldıktan sonra, ürünün yerleşeceği alanın genişlik ve yüksekliklerini tarafımıza iletebilir fiyat teklifimizi inceleyebilirsiniz !.

Fiyat teklifimizi değerlendirdiğiniz esnada uzman personelimiz tarafından size ürünün hangi tarihte teslim edileceği hususunda detaylı tarih verilir. Bu tarihte ürününüzü fabrikamızdan teslim alabilirsiniz.

Ünalpen her zaman olduğu gibi son kullanıcının en rahat ve en konforlu şekilde ürünü kullanmasını amaçlamaktadır. Bu sebeple Montaj ve Nakliye hizmetlerimizden yararlanmak için bizim ile iletişime geçin