ÜRÜN DETAYLARI

REGNUM ALÜMİNYUM KAPI PENCERE SİSTEMİ

REGNUM ALÜMİNYUM KAPI PENCERE SİSTEMİ

Regnum Alüminyum Kapı Pencere Sistemi, çeşitli profil seçenekleri sunarak her türlü açılım varyasyonunu karşılayabilen menteşeli pencere ve kapı sistemidir. İsmi olan “Regnum,” yani “krallık,” adını ısı yalıtımlı açılır sistemlerde önemli bir yere koyar, zira bu isim gibi öne çıkmayı simgeler. Menteşeli açılır sistemlerin aradığı tüm özellikler, FORMO DWT-8520’de bulunmaktadır.

Euro bölmesi 1 kanal detayı sayesinde çeşitli aksesuar çeşitliliklerine uyum sağlar. Hatlarındaki oval yapı, daha yumuşak bir görünüm ve maksimum estetik sunar. Cam çıtası birleşimlerinde hem klasik 90° hem de kendine özgü bir tarz olarak 45° çıta uygulaması yapılabilir.

Maksimum temel sistem derinliği 85 mm ile üst düzey termal izolasyon sağlanır. “IQ Color ve IQ Effects” renk seçenekleri, özel statik renklerden harika eloksal yüzeylere ve doğal ahşap desenlere kadar modern ve estetik renk seçenekleri sunar.

REGNUM ALÜMİNYUM KAPI PENCERE SİSTEMİ

REGNUM ALÜMİNYUM KAPI PENCERE SİSTEMİ

REGNUM ALÜMİNYUM KAPI PENCERE SİSTEMİ ANKARA
Ankara Pimapen Ünalpen

Sanal Showroom

Tıklayın !

Sürekli Denetim.

Kontrollü Üretim.

Satış Sonrası Destek

Sık Sorulan Sorular

Ürünlerimiz hakkında merak ettiğiniz ve en çok destek istenilen konular aşağıda sıralanmıştır.

İlgili ürününüze karar verdikten ve ya size en uygun çözüm için uzman personelimizden destek aldıktan sonra, ürünün yerleşeceği alanın genişlik ve yüksekliklerini tarafımıza iletebilir fiyat teklifimizi inceleyebilirsiniz !.

Fiyat teklifimizi değerlendirdiğiniz esnada uzman personelimiz tarafından size ürünün hangi tarihte teslim edileceği hususunda detaylı tarih verilir. Bu tarihte ürününüzü fabrikamızdan teslim alabilirsiniz.

Ünalpen her zaman olduğu gibi son kullanıcının en rahat ve en konforlu şekilde ürünü kullanmasını amaçlamaktadır. Bu sebeple Montaj ve Nakliye hizmetlerimizden yararlanmak için bizim ile iletişime geçin