camoda-consensus-cambolkan-sistemleri-unalpen

CONSENSUS

Muazzam Manzarayı Seyredin: Consensus Katlanır Cambalkon

Consensus Katlanır Cambalkon, manzaraya zarar vermeden ve mekanları tamamlayarak kullanıcılara bütünleyici bir yaşam alanı sunar. Beş farklı renk seçeneği ile dekoratif ve estetik çözümler sunan bu sistem, kullanımı kolay ve temizlenmesi pratik bir yapıya sahiptir. Uygun cam kullanımıyla ısı yalıtımını sağlayarak, dört mevsim boyunca balkon keyfini yaşamanızı mümkün kılar. Aynı zamanda toz geçişini engelleyerek balkonunuzun temiz kalmasını sağlar. Contalı çıkış kapağı sayesinde rüzgarın içeri girmesini engeller. 30 mm temperli cam kullanımıyla isteğe bağlı olarak jaluzi sistemi entegre edilebilir. Bu estetik uygulama, güneşi kontrol etmek ve görsel bir şıklık sağlamak için ekstra perdelerin kullanımını gerektirmez.

Yalıtım açısından, Consensus Katlanır Cambalkon sisteminde kanat ve ray profillerinde bulunan fırça conta kanalları sayesinde rüzgar geçirgenliği azaltılmıştır. Kanatta yer alan gizli su tahliye kanalları, terleme kaynaklı sorunların önüne geçer. Çift cam uygulaması, ses yalıtımını sağlayarak sessiz ve huzurlu yaşam alanları oluşturmanıza yardımcı olur. Ara kanat kapak profillerindeki beş sıra fırça veya tpv conta kullanılarak yalıtım daha da artırılmıştır.

Güvenlik konusunda Consensus Katlanır Cambalkon, istasyon noktasında kanatların açık konumdayken sabitlenmesini sağlayan çocuk emniyet kilidi ile güvenliği artırır. Temperli tek cam ve temperli çift cam uygulamalarıyla birlikte sahip olduğu donanımlar, dışarıdan gelen darbelere karşı yüksek dayanıklılık sağlar. Özellikli cam kullanımı, yaralanma riskini ortadan kaldırır. Ek olarak, eksanal hareketli metal gövdeli kilit yapısı çocuklar için ekstra güvenlik sağlar.

Consensus Katlanır Cambalkon, kullanıcıların beğenisine sunulan çeşitli renk ve tasarım seçenekleriyle, estetik ve işlevselliği bir araya getirerek balkonlarını mükemmel bir şekilde tamamlar.

camoda-consensus-cambolkan-sistemleri-unalpen-bir

Sürekli Denetim.

Kontrollü Üretim.

Satış Sonrası Destek

Sık Sorulan Sorular

Ürünlerimiz hakkında merak ettiğiniz ve en çok destek istenilen konular aşağıda sıralanmıştır.

İlgili ürününüze karar verdikten ve ya size en uygun çözüm için uzman personelimizden destek aldıktan sonra, ürünün yerleşeceği alanın genişlik ve yüksekliklerini tarafımıza iletebilir fiyat teklifimizi inceleyebilirsiniz !.

Fiyat teklifimizi değerlendirdiğiniz esnada uzman personelimiz tarafından size ürünün hangi tarihte teslim edileceği hususunda detaylı tarih verilir. Bu tarihte ürününüzü fabrikamızdan teslim alabilirsiniz.

Ünalpen her zaman olduğu gibi son kullanıcının en rahat ve en konforlu şekilde ürünü kullanmasını amaçlamaktadır. Bu sebeple Montaj ve Nakliye hizmetlerimizden yararlanmak için bizim ile iletişime geçin

Renk Seçenekleri

Ürünlerimizde kullandığımız renk seçeneklerini kartelimizden inceleyebilirsiniz !

Profesyonel & Deneyimli Ekibimiz Tüm Proje Aşamalarında Size Destek Olabilir !

Consensus için memnuniyet dönüşü.

81%