camoda-unalpen-pvc-cambalkon-sistemleri-vista-quadro-bir

VISTA QUADRO

İşlevsellik ve Estetik Bir Arada: Camoda Vista Quadro Sürme Sistemi

Camoda Vista Quadro Sürme Sistemi, ikili, üçlü ve dörtlü ray seçenekleriyle balkon, kış bahçesi, ofis bölmesi, restoran ve cafe gibi farklı açıklıklara sahip mekanlarda kullanılabilir. Taşıyıcı tekerlek sistemleri, yükseklik ayarının kolaylıkla yapılabilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Bu sistem, tutma kolu tasarımı, taşıma kapasitesi ve 5 farklı renk seçeneğiyle kullanıcısına eşsiz bir konfor sunar. Ayrıca, fırçalı veya fırçasız üst ray seçenekleriyle de tercihinize uygun bir tasarım elde edebilirsiniz.

Vista Quadro Sürme Sistemi, rüzgar dayanımını artırmak için kanat profillerinde bulunan fırça conta kanallarını kullanır. Ayrıca, çift sıra düşey kullanım imkanı sunarak dış etkenlerin etkisini azaltır ve tüm mevsimlere uygun bir huzurlu alan sağlar. Ara kapaklar, cam esnemesini ve hava geçişini azaltarak ek bir yalıtım sağlar. Üst kilit seti sayesinde rüzgar ve tozun iç mekana geçişi engellenir, böylece konforlu bir yaşam alanı oluşturulur. Temperli çift cam uygulamaları ve donanımlarıyla birlikte hava, su ve rüzgar yalıtımı sağlar, aynı zamanda güvenliği de garanti eder.

Güvenlik açısından Vista Quadro Sürme Sistemi, hem içeriden hem de dışarıdan kilitlenebilen özel bir kilitleme mekanizmasıyla dış müdahalelere karşı güvenli bir ortam sunar. Temperli cam uygulaması ise sistemin dışarıdan gelebilecek darbelere karşı dayanıklılığını artırır.

Camoda Vista Quadro Sürme Sistemi, işlevsellik ve estetiği bir araya getirerek, mekanlarınızı mükemmel bir şekilde tamamlar. Yüksek performansıyla enerji tasarrufu sağlarken, güvenli ve konforlu bir yaşam alanı sunar.

Ünalpen Cambalkon Quadro Görsel 1

Sürekli Denetim.

Kontrollü Üretim.

Satış Sonrası Destek

Sık Sorulan Sorular

Ürünlerimiz hakkında merak ettiğiniz ve en çok destek istenilen konular aşağıda sıralanmıştır.

İlgili ürününüze karar verdikten ve ya size en uygun çözüm için uzman personelimizden destek aldıktan sonra, ürünün yerleşeceği alanın genişlik ve yüksekliklerini tarafımıza iletebilir fiyat teklifimizi inceleyebilirsiniz !.

Fiyat teklifimizi değerlendirdiğiniz esnada uzman personelimiz tarafından size ürünün hangi tarihte teslim edileceği hususunda detaylı tarih verilir. Bu tarihte ürününüzü fabrikamızdan teslim alabilirsiniz.

Ünalpen her zaman olduğu gibi son kullanıcının en rahat ve en konforlu şekilde ürünü kullanmasını amaçlamaktadır. Bu sebeple Montaj ve Nakliye hizmetlerimizden yararlanmak için bizim ile iletişime geçin

Renk Seçenekleri

Ürünlerimizde kullandığımız renk seçeneklerini kartelimizden inceleyebilirsiniz !

Profesyonel & Deneyimli Ekibimiz Tüm Proje Aşamalarında Size Destek Olabilir !

Vista Quadro için memnuniyet dönüşü.

96%