ÜRÜN DETAYLARI

Bellus Alüminyum Sürme Sistemi

BELLUS ALÜMİNYUM SÜRME SİSTEMİ

Bellus Alüminyum Sürme Sistemleri, standart açıklıklara yönelik özel olarak tasarlanmış bir sürme mekanizmasıdır. İsmi olan “Bellus,” yani “güzel görünüşlü,” sürme sistemlerinin estetik uyumunu ve zarafetini yansıtır. Tüm özellikleriyle donatılmış Standart Sürme Sistemleri, ARMA SL-3213 modelinde sizleri bekliyor. 75 mm kanat yüksekliği, 32 mm kanat genişliği, 40 mm orta kenet genişliği, 45 mm kasa yüksekliği, 6-20 mm cam kalınlığı uygulanabilme imkanı ve maksimum 120 kg’lık kanat taşıma kapasitesi, pratik ve modern mimarilere mükemmel bir uyum sağlamak için minimal profil kalınlıkları sunuyor.

Gelişmiş üretim çeşitlilikleri sayesinde kolay üretim ve montaj imkanı sağlayan bu yenilikçi tasarım, sürme sistemlerinin kolaylığını size hissettirecek mükemmel aksesuarlarla tamamlanmıştır. Ayrıca, özel dizayn edilmiş çok noktalı kilitleme mekanizmasıyla güvenli bir kullanım imkanı sunar.

“IQ COLORS ve IQ EFFECTS” renk seçenekleri, özel statik renklerden harika eloksal yüzeylere ve doğal ahşap desenlerine kadar modern ve estetik renk seçenekleri sunar. Bu sayede Bellus Alüminyum Sürme Sistemleri, estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek modern mekanlarınıza şıklık katmak için ideal bir seçenektir.

BELLUS ALÜMİNYUM SÜRME SİSTEMİ

BELLUSALÜMİNYUM SÜRME SİSTEMİ

Solidum Alüminyum Sistemi Ünalpen
Ankara Pimapen Ünalpen

Sanal Showroom

Tıklayın !

Sürekli Denetim.

Kontrollü Üretim.

Satış Sonrası Destek

Sık Sorulan Sorular

Ürünlerimiz hakkında merak ettiğiniz ve en çok destek istenilen konular aşağıda sıralanmıştır.

İlgili ürününüze karar verdikten ve ya size en uygun çözüm için uzman personelimizden destek aldıktan sonra, ürünün yerleşeceği alanın genişlik ve yüksekliklerini tarafımıza iletebilir fiyat teklifimizi inceleyebilirsiniz !.

Fiyat teklifimizi değerlendirdiğiniz esnada uzman personelimiz tarafından size ürünün hangi tarihte teslim edileceği hususunda detaylı tarih verilir. Bu tarihte ürününüzü fabrikamızdan teslim alabilirsiniz.

Ünalpen her zaman olduğu gibi son kullanıcının en rahat ve en konforlu şekilde ürünü kullanmasını amaçlamaktadır. Bu sebeple Montaj ve Nakliye hizmetlerimizden yararlanmak için bizim ile iletişime geçin