ÜRÜN DETAYLARI

unalpen-urunler-pencere-kapi-pvc-slimslide-surme-sistemi

SLIMSLIDE

Eksenel sürme uygulamaları, mekan içinde sağladığı bir çok avantaj nedeniyle son müşteriler tarafından büyük talep gören sistemlerdir. Bu avantajlar, Slimslide Sürme Sistemi adı verilen sistemde yapılan tasarımsal farklılıklarla daha da artırılmıştır.

Yenilikçi Ünalpen PVC Sistemleri Slimslide Sürme Sistemi, mimari trendlerin ilerlemesiyle birlikte, sürme pencere ve kapılarda mekan içine daha fazla ışık girişi sağlamak ve orta kısımda bulunan PVC kesitini daraltmak amacıyla özel olarak geliştirilmiştir.

Geleneksel sürme doğramalarda bulunan pencere orta kesiti, Slimslide Sürme Sistemi ile neredeyse yarı yarıya azaltılmıştır. Bunun yanı sıra, sistemde bulunan “Sıfır eşik sürme kasa” uygulaması, doğramaların alt kısmında bulunan eşiklerin geçişlerde yarattığı sorunları çözmek için özel olarak tasarlanmıştır ve mekanlarda büyük kolaylık sağlamaktadır.

Bu sistem, eşiksiz olması ve kanatların orta kısmındaki ince yapısı sayesinde “Engelsiz geçiş, engelsiz görüş” imkanı sunar. Ayrıca, sıfır eşikli sürme doğramalarda izolasyon detayları da titizlikle düşünülmüş ve buna yönelik çözümler geliştirilmiştir.

Son derece fonksiyonel ve kullanışlı olan bu sistem, günlük yaşamda büyük avantajlar sunmaktadır. Hem pratik hem de estetik açıdan kullanıcılarına büyük kolaylık sağlayan Slimslide Sürme Sistemi, mekanlara özgün tasarımı ve yapısıyla dikkat çekmektedir. Ayrıca, farklı renk alternatifleriyle de mekanlara zenginlik katmaktadır.

Mevcut sürme doğramalarda yer alan pencere orta kesiti, Ünalpen PVC Sistemleri Slimslide Sürme Sistemi ile neredeyse yarı yarıya düşürülmüştür. Sistemde aynı zamanda doğramaların alt kısmında bulunan eşiğin geçişlerde yarattığı sorunları çözebilme adına geliştirilen “Sıfır eşir sürme kasa” uygulaması mekanlarda büyük kolaylık sağlamaktadır.

Sistemin hem eşiksiz olması hem de kanatların orta kısmındaki yapının ince olması sebebiyle “Engelsiz geçiş, engelsiz görüş” sağlanmaktadır. – Sıfır eşik sürme doğramada izolasyon detayları da düşünülmüş ve ona göre çözümler oluşturulmuştur.

Oldukça fonksiyonel ve kullanışlı olması günlük yaşamda büyük avantaj sağlamaktadır.

Kendine özgü tasarımı ve yapısıyla ayrışan sistemdeki farklı renk alternatifleri mekanlara zenginlik katmaktadır.

ankara-pvc-kapi-kaydirmali-kapi-pencere

Slimslide Sürme Sistemi Broşürünü inceleyin !

Sürekli Denetim.

Kontrollü Üretim.

Satış Sonrası Destek

Sık Sorulan Sorular

Ürünlerimiz hakkında merak ettiğiniz ve en çok destek istenilen konular aşağıda sıralanmıştır.

İlgili ürününüze karar verdikten ve ya size en uygun çözüm için uzman personelimizden destek aldıktan sonra, ürünün yerleşeceği alanın genişlik ve yüksekliklerini tarafımıza iletebilir fiyat teklifimizi inceleyebilirsiniz !.

Fiyat teklifimizi değerlendirdiğiniz esnada uzman personelimiz tarafından size ürünün hangi tarihte teslim edileceği hususunda detaylı tarih verilir. Bu tarihte ürününüzü fabrikamızdan teslim alabilirsiniz.

Ünalpen her zaman olduğu gibi son kullanıcının en rahat ve en konforlu şekilde ürünü kullanmasını amaçlamaktadır. Bu sebeple Montaj ve Nakliye hizmetlerimizden yararlanmak için bizim ile iletişime geçin

Renk Seçenekleri

Ürünlerimizde kullandığımız renk seçeneklerini kartelimizden inceleyebilirsiniz !

Slimslide Sürme Sistemi
Slimslide Sürme Sistemi

Ünalpen PVC Sistemleri Slimslide Sürme Sistemi için daha fazla teknik detay ve bilgiye ulaşmak için bizler ile iletişime geçin !