ÜRÜN DETAYLARI

İngentis Sürme Sistemi

INGENTIS SÜRME SİSTEMİ

İngentis Alüminyum Sürme Sistemi, büyük açıklıklar için özel olarak tasarlanmış yüksek performanslı bir Kaldır & Sür mekanizmasıdır. “Devasa Büyük” adıyla anılan bu sürme sistemi, geniş ve yüksek yapılar için eşsiz fırsatlar sunar. Artık SERENAD SLT-6518 ile aradığınız üstün performans değerlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Ingentis Sistemi, 98 mm kanat yüksekliği ve 64,2 mm kanat genişliği ile dikkat çeken, 43 mm yüksekliğinde bir kasa ve 24 mm kalınlığındaki ısı yalıtım köprüsüyle tasarlanmıştır. Cam kalınlığı 18 ila 44 mm arasında değişebilir ve maksimum 400 kg’lık kanat taşıma kapasitesi sunar.

Geliştirilmiş su tahliye sistemi, yüksek su tahliye performansı sağlar. Çok noktalı conta ve fırça baskıları, olağanüstü hava geçirimsizlik performansı sunar ve pratik aksesuar yapısı sayesinde kullanım kolaylığı sunan çok noktalı kilitleme sistemi güvenliği sağlar.

Ingentis Sistemi, daha geniş ve yüksek açıklıklarda uygulanabilme esnekliği sunar. Ayrıca, “IQ COLORS ve IQ EFFECTS” renk seçenekleri ile özel statik renkler, harika eloksal yüzeyler ve ahşap desenlerle modern ve estetik renk seçenekleri sunar.”

INGENTIS ALÜMİNYUM SÜRME SİSTEMİ

INGENTIS SÜRME SİSTEMİ

Alüminyum Sürme Sistemleri

Sürekli Denetim.

Kontrollü Üretim.

Satış Sonrası Destek

Sık Sorulan Sorular

Ürünlerimiz hakkında merak ettiğiniz ve en çok destek istenilen konular aşağıda sıralanmıştır.

İlgili ürününüze karar verdikten ve ya size en uygun çözüm için uzman personelimizden destek aldıktan sonra, ürünün yerleşeceği alanın genişlik ve yüksekliklerini tarafımıza iletebilir fiyat teklifimizi inceleyebilirsiniz !.

Fiyat teklifimizi değerlendirdiğiniz esnada uzman personelimiz tarafından size ürünün hangi tarihte teslim edileceği hususunda detaylı tarih verilir. Bu tarihte ürününüzü fabrikamızdan teslim alabilirsiniz.

Ünalpen her zaman olduğu gibi son kullanıcının en rahat ve en konforlu şekilde ürünü kullanmasını amaçlamaktadır. Bu sebeple Montaj ve Nakliye hizmetlerimizden yararlanmak için bizim ile iletişime geçin