ÜRÜN DETAYLARI

ankara-camci-pencereci-unalpen

LEGEND ART

Şıklığın Manzarası

Legend Art Pencere ve Kapı Sistemi, mekanlarınızın tarzına uyum sağlamak ve estetik şıklığı ön plana çıkarmak için mükemmel bir tasarıma sahiptir. Her detay düşünülerek oluşturulan bu sistem, modern ve zarif çizgileriyle mekanların mimarisi ve dekorasyonuyla uyum içindedir. Ayrıca, akustik yalıtımı ve statik güç özelliği sayesinde her mekânı mükemmel bir yaşam alanına dönüştürmektedir. Bunun yanı sıra, doğa dostu ürünler sunan Legend Art Sistemi, mekanlarınızı estetik ve şık bir şekilde tamamlar.

Legend Art Sistemi, 5 odacıklı tasarımı ve 70 mm genişliği sayesinde mükemmel bir ısı yalıtımına sahiptir. Isı iletim katsayısı (Uf) değeri 1,1 – 1,5 W/m2K olarak belirlenmiştir. Ayrıca, zarif ince kulak tasarımı sayesinde pencere ısı yalıtımında 0,9 W/m2K’nin altında performans sunmaktadır. Bu özellikleriyle, Legend Art Sistemi üstün bir yalıtım sağlamaktadır.

Legend Art Sistemi, içerisinde bulunan ürün çeşitliliğiyle her detaya uygunluk sağlar. Rüzgârın fazla olduğu bölgelerde bile, statik ortakayıt ve cephe profilleriyle en uygun çözümlere kolaylıkla ulaşılabilir. Bu sayede, Legend Art Sistemi güçlü bir statik performans sergiler.

PVC’nin yalıtım özellikleriyle birleşen Legend Art Sistemi’nin çok bölmeli yapısı, maksimum akustik yalıtım gerektiren alanları bile mükemmel bir yaşam alanına dönüştürür. Bu özellikleriyle, Legend Art Sistemi akustik performansta üstün bir performans sunar.

Legend Art Pencere ve Kapı Sistemi, mekanlarınızın tarzına uyum sağlayan estetik bir tasarıma sahip olmasıyla öne çıkar. Aynı zamanda akustik yalıtım ve statik güç gibi özellikleri sayesinde mekanlarınızı mükemmel bir yaşam alanına dönüştürür. Yüksek ısı yalıtımı sağlayan 5 odacıklı tasarımı ve 70 mm genişliği ile Legend Art Sistemi, enerji verimliliğine katkıda bulunur. İnce kulak tasarımı ise kalın cam kullanımına imkan tanırken, ısı yalıtımında üstün performans sunar. Ayrıca, statik ortakayıt ve cephe profilleri sayesinde rüzgârlı bölgelerde bile güvenli ve uyumlu bir çözüm sunar. Legend Art Sistemi’nin PVC ve çok bölmeli yapısı ise maksimum akustik yalıtım gerektiren alanları bile mükemmel bir yaşam alanına dönüştürür. Doğa dostu ürünleriyle çevreye duyarlı bir seçenek sunar.

ankara-cam-pvc-unalpen-aluminyum

Sürekli Denetim.

Kontrollü Üretim.

Satış Sonrası Destek

Sık Sorulan Sorular

Ürünlerimiz hakkında merak ettiğiniz ve en çok destek istenilen konular aşağıda sıralanmıştır.

İlgili ürününüze karar verdikten ve ya size en uygun çözüm için uzman personelimizden destek aldıktan sonra, ürünün yerleşeceği alanın genişlik ve yüksekliklerini tarafımıza iletebilir fiyat teklifimizi inceleyebilirsiniz !.

Fiyat teklifimizi değerlendirdiğiniz esnada uzman personelimiz tarafından size ürünün hangi tarihte teslim edileceği hususunda detaylı tarih verilir. Bu tarihte ürününüzü fabrikamızdan teslim alabilirsiniz.

Ünalpen her zaman olduğu gibi son kullanıcının en rahat ve en konforlu şekilde ürünü kullanmasını amaçlamaktadır. Bu sebeple Montaj ve Nakliye hizmetlerimizden yararlanmak için bizim ile iletişime geçin

Renk Seçenekleri

Ürünlerimizde kullandığımız renk seçeneklerini kartelimizden inceleyebilirsiniz !

Profesyonel & Deneyimli Ekibimiz Tüm Proje Aşamalarında Size Destek Olabilir !

Legend Art için memnuniyet dönüşü.

87%