camoda-cambalkon-sistemleri-unalpen-vista-unico

VISTA UNICO

Estetik ve İşlevsellik: Vista Unico Sürme Cam Balkon

Vista Unico Sürme Cam Balkon sistemi, her kanatta 8 adet taşıyıcı tekerlek bulunan kullanımı kolay bir sistemdir. Cam paneller her iki tarafa da ayrı ayrı toplanabilir, bu da kullanıcıya kolaylık sağlarken kesintisiz manzara keyfi sunar. Vista Unico Sürme Cam Balkon sisteminde bulunan üst kilit seti sayesinde rüzgarın ve tozun iç mekana geçişi engellenir, böylece konforlu bir yaşam alanı oluşur. Düşey eksende istenilen yüksekliğe monte edilebilen kilit sistemleri ergonomik bir kullanım sağlar.

Yalıtım konusunda, Vista Unico Sürme Cam Balkon sisteminin kanat profillerinde bulunan fırça conta kanalları sayesinde rüzgar dayanımı güçlendirilmiştir. Düşeyde kullanılan çift sıra fırça conta, dış etkenlerin etkisini azaltarak tüm mevsimlerde huzurlu bir alan sunar. Alüminyum sızdırmazlık profili ve temperli çift cam uygulaması sayesinde cam esnemesi ve hava geçişi en aza indirilerek güvenli ve yalıtımlı bir ortam sağlanır.

Güvenlik açısından, Vista Unico Sürme Cam Balkon sistemi hem içeriden hem de dışarıdan kilitlenebilen özel kilitleme mekanizmasıyla dışarıdan gelebilecek müdahalelere karşı güvenli bir ortam oluşturur.

Vista Unico Sürme Cam Balkon, estetik tasarımı ve işlevselliği bir araya getirerek mekanlarınızı tamamlayan bir çözümdür. Yüksek kaliteli malzemeleri ve gelişmiş özellikleriyle yaşam alanınıza şıklık, konfor ve güvenlik katmak için ideal bir seçenektir.

camoda-cambalkon-sistemleri-unalpen-vista-unico-uc

Sürekli Denetim.

Kontrollü Üretim.

Satış Sonrası Destek

Sık Sorulan Sorular

Ürünlerimiz hakkında merak ettiğiniz ve en çok destek istenilen konular aşağıda sıralanmıştır.

İlgili ürününüze karar verdikten ve ya size en uygun çözüm için uzman personelimizden destek aldıktan sonra, ürünün yerleşeceği alanın genişlik ve yüksekliklerini tarafımıza iletebilir fiyat teklifimizi inceleyebilirsiniz !.

Fiyat teklifimizi değerlendirdiğiniz esnada uzman personelimiz tarafından size ürünün hangi tarihte teslim edileceği hususunda detaylı tarih verilir. Bu tarihte ürününüzü fabrikamızdan teslim alabilirsiniz.

Ünalpen her zaman olduğu gibi son kullanıcının en rahat ve en konforlu şekilde ürünü kullanmasını amaçlamaktadır. Bu sebeple Montaj ve Nakliye hizmetlerimizden yararlanmak için bizim ile iletişime geçin

Renk Seçenekleri

Ürünlerimizde kullandığımız renk seçeneklerini kartelimizden inceleyebilirsiniz !

Profesyonel & Deneyimli Ekibimiz Tüm Proje Aşamalarında Size Destek Olabilir !

Vista Unico için memnuniyet dönüşü.

82%