ÜRÜN DETAYLARI

unalpen-legend-surme-ankara-pvc-turkiye-pvc

LEGEND SÜRME

Estetik ve İşlevsellikte Yeni Bir Dönem: Legend Sürme Kapı ve Pencere Sistemi

Deceuninck’un Yeni Legend Sürme Kapı ve Pencere Sistemi, üstün ses ve hava yalıtımı performansıyla dikkat çekmektedir. Bu sistem, sıcak yaz günlerinde serinlik ve soğuk kış aylarında ise sıcaklık koruması sunarak kullanıcılara mükemmel bir konfor sağlar. Legend Sürme Kapı ve Pencere Sistemi, 76 mm genişlikte ve 5 odacıklı kanat yapısıyla mekanlara yüksek performans, güçlü izolasyon ve kolay kullanım avantajı sunar. Ayrıca, diğer sürme sistemlerine göre daha üstün hava sızdırmazlığı sağlar ve 52 mm kalınlığa kadar cam kullanma imkanı sunar. Bu seri, geniş renk seçenekleriyle farklı dekorasyon tercihlerine cevap verirken enerji verimliliği ve konforlu yaşam arasında ideal bir denge sağlar. Yeni sürme kapı ve pencere sistemi, tasarımıyla Türk Patent Enstitüsü’ne tescil başvurusu yapmıştır.

Legend Sürme Kapı ve Pencere Sistemi, inovatif tasarımı ve yüksek performansıyla ev ve işyerlerinin ihtiyaçlarına mükemmel bir şekilde yanıt verir. Estetik çekiciliği, sağlamlığı ve üstün izolasyon özellikleriyle bu sistem, kullanıcıların yaşam alanlarını güzelleştirirken aynı zamanda enerji tasarrufu sağlar. Legend Sürme Kapı ve Pencere Sistemi ile rahatlık, konfor ve estetiği bir arada bulabilirsiniz.

legend-surme-ankara-pvc-unalpen

Sürekli Denetim.

Kontrollü Üretim.

Satış Sonrası Destek

Sık Sorulan Sorular

Ürünlerimiz hakkında merak ettiğiniz ve en çok destek istenilen konular aşağıda sıralanmıştır.

İlgili ürününüze karar verdikten ve ya size en uygun çözüm için uzman personelimizden destek aldıktan sonra, ürünün yerleşeceği alanın genişlik ve yüksekliklerini tarafımıza iletebilir fiyat teklifimizi inceleyebilirsiniz !.

Fiyat teklifimizi değerlendirdiğiniz esnada uzman personelimiz tarafından size ürünün hangi tarihte teslim edileceği hususunda detaylı tarih verilir. Bu tarihte ürününüzü fabrikamızdan teslim alabilirsiniz.

Ünalpen her zaman olduğu gibi son kullanıcının en rahat ve en konforlu şekilde ürünü kullanmasını amaçlamaktadır. Bu sebeple Montaj ve Nakliye hizmetlerimizden yararlanmak için bizim ile iletişime geçin

Renk Seçenekleri

Ürünlerimizde kullandığımız renk seçeneklerini kartelimizden inceleyebilirsiniz !

Profesyonel & Deneyimli Ekibimiz Tüm Proje Aşamalarında Size Destek Olabilir !

Legend Sürme için memnuniyet dönüşü.

94%