camoda-ecobella-cambalkon-sistemi-unalpen-uc

ECO BELLA

Dayanıklı ve Yenilikçi: Eco Bella Katlanır Cam Balkon

Eco Bella Katlanır Cam Balkon, yaygın kullanımdaki balkon tiplerine uyum sağlayan donanımları ve geniş renk seçenekleriyle kullanıcılara bütünleyici bir yaşam alanı sunar. Cam-profil bağlantısında kullanılan özel yapıştırıcı ve kanat tasarımı, U.V. dayanımını ve yapışma kuvvetini artırarak sağlam bir bağlantı sağlar. Bu bağlantıda kesinlikle silikon kullanılmaz ve düşey profillerde sararma veya kırılma gibi sorunlar yaşanmaz. Estetik bir görünümün yanı sıra dayanıklı bir yapı sunar.

Yalıtım konusunda, Eco Bella Katlanır Cam Balkon sisteminde alüminyum kapak profillerinde gizli çift fırça contalar bulunur. Bu contalar, ekstra toz ve rüzgar yalıtımı sağlayarak balkonunuzda konforlu bir ortam oluşturur. Performus Cambalkon Sistemlerinde 24 mm çift cam kullanımı ise ısı, ses ve rüzgar yalıtımını artırır, enerji tasarrufu sağlar ve sessiz bir yaşam alanı sunar.

Güvenlik açısından, Eco Bella Katlanır Cam Balkon sistemi telli kilit sistemi ile çocuk güvenliğini sağlar. Bu özellik, ailelerin huzurlu bir şekilde kullanım sağlamalarını mümkün kılar. Ayrıca, 8 mm temperli cam kullanımı, daha fazla dayanıklılık sağlayarak güvenlik seviyesini artırır.

Eco Bella Katlanır Cam Balkon, estetik bir tasarımı işlevsellikle birleştirerek kullanıcılarına benzersiz bir yaşam alanı sunar. Yüksek kaliteli malzemeler ve özenle tasarlanmış detaylar, balkonlarınıza şıklık katar ve güvenli, konforlu bir kullanım deneyimi sağlar.

camoda-ecobella-cambalkon-sistemi-unalpen-uc

Sürekli Denetim.

Kontrollü Üretim.

Satış Sonrası Destek

Sık Sorulan Sorular

Ürünlerimiz hakkında merak ettiğiniz ve en çok destek istenilen konular aşağıda sıralanmıştır.

İlgili ürününüze karar verdikten ve ya size en uygun çözüm için uzman personelimizden destek aldıktan sonra, ürünün yerleşeceği alanın genişlik ve yüksekliklerini tarafımıza iletebilir fiyat teklifimizi inceleyebilirsiniz !.

Fiyat teklifimizi değerlendirdiğiniz esnada uzman personelimiz tarafından size ürünün hangi tarihte teslim edileceği hususunda detaylı tarih verilir. Bu tarihte ürününüzü fabrikamızdan teslim alabilirsiniz.

Ünalpen her zaman olduğu gibi son kullanıcının en rahat ve en konforlu şekilde ürünü kullanmasını amaçlamaktadır. Bu sebeple Montaj ve Nakliye hizmetlerimizden yararlanmak için bizim ile iletişime geçin

Renk Seçenekleri

Ürünlerimizde kullandığımız renk seçeneklerini kartelimizden inceleyebilirsiniz !

Profesyonel & Deneyimli Ekibimiz Tüm Proje Aşamalarında Size Destek Olabilir !

Eco Bella için memnuniyet dönüşü.

81%