dis-mekan-perde

DIŞ MEKAN PERDE

İşlevsel ve Güvenli: Camoda Dış Mekan Perde Sistemiyle Mükemmel Bir Deneyim

Camoda Dış Mekan Perde Sistemi, hem mükemmel ısı ve ışık kontrolü özelliğiyle öne çıkıyor hem de iç mekanda doğal bir iklim oluşturmanıza yardımcı oluyor. Aynı zamanda enerji tasarrufu sağlayarak dış mekanın görüntüsünü korurken iç mekanda gizlilik imkanı sunuyor. Zip perde olarak da bilinen bu dış mekan perde sistemi, dört mevsim boyunca her türlü hava şartında kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır.

Dış Mekan Perde Sistemi, mekanları aşırı ısınmadan koruma amacıyla tasarlanmıştır ve güneş ışınlarının cam yüzeyine ulaşmasını engeller. Alüminyum ve çeşitli kumaş seçenekleriyle sunulan geniş renk yelpazesi, yaşam tarzınıza mükemmel şekilde uyum sağlar. Özelleştirilebilir bir çözüm sunarak beklentilerinizi karşılar. Ayrıca Dış Mekan Perde sistemi, tablet ve akıllı telefon uygulamalarıyla entegre olarak akıllı ev sistemleriyle uyumlu çalışabilir.

Güvenlik açısından da Camoda Dış Mekan Perde Sistemi önemli bir rol oynar. Bu perdeler yırtılmaz ve ateş yürütmez özelliklere sahiptir, böylece ortamdaki güvenliği sağlar. Dayanıklı alüminyum malzemeden üretilmiş olan bu sistem, yağmur, rüzgar ve diğer hava koşullarına karşı yüksek dayanıklılık sunar. Aynı zamanda sineklik görevi görerek tüm haşerelere karşı koruma sağlar.

Camoda Dış Mekan Perde Sistemi, işlevselliği ve güvenliği bir araya getirerek mükemmel bir deneyim sunar. İç mekanınızın sıcaklık ve ışık kontrolünü mükemmelleştirmenin yanı sıra dışarıdan gelen etkenlere karşı koruma sağlar. Kendinizi rahat, güvende ve konforlu hissetmek istediğinizde bu özel perde sistemine güvenebilirsiniz.

camoda-cambalkon-unalpen-dis-mekan-perde-bir

Sürekli Denetim.

Kontrollü Üretim.

Satış Sonrası Destek

Sık Sorulan Sorular

Ürünlerimiz hakkında merak ettiğiniz ve en çok destek istenilen konular aşağıda sıralanmıştır.

İlgili ürününüze karar verdikten ve ya size en uygun çözüm için uzman personelimizden destek aldıktan sonra, ürünün yerleşeceği alanın genişlik ve yüksekliklerini tarafımıza iletebilir fiyat teklifimizi inceleyebilirsiniz !.

Fiyat teklifimizi değerlendirdiğiniz esnada uzman personelimiz tarafından size ürünün hangi tarihte teslim edileceği hususunda detaylı tarih verilir. Bu tarihte ürününüzü fabrikamızdan teslim alabilirsiniz.

Ünalpen her zaman olduğu gibi son kullanıcının en rahat ve en konforlu şekilde ürünü kullanmasını amaçlamaktadır. Bu sebeple Montaj ve Nakliye hizmetlerimizden yararlanmak için bizim ile iletişime geçin

Renk Seçenekleri

Ürünlerimizde kullandığımız renk seçeneklerini kartelimizden inceleyebilirsiniz !

Profesyonel & Deneyimli Ekibimiz Tüm Proje Aşamalarında Size Destek Olabilir !

Dış Mekan Perde için memnuniyet dönüşü.

84%